czwartek, 20 stycznia 2011

Komiks4WOŚP 2011

 Oryginalna plansza

Już w najbliższą sobotę 22 stycznia, o godzinie 15:32 kończy się jedna z aukcji ze wszech miar zacnej akcji charytatywnej komiks4WOŚP 2011. Aukcja to nie byle jaka, bo można na niej wylicytować oryginalną planszę z albumu Tainted wydanego przez Mroja Press we wrześniu 2010 roku. Ale to nie wszystko. Oprócz planszy w skład licytowanego zestawu wchodzi egzemplarz Tainted z autografami scenarzysty Bartosza Sztybora i mojej skromnej osoby. Najważniejsze, że kasa z aukcji zostanie przekazana na  pomoc dzieciakom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Zachęcam do licytowania.

 Egzemplarz Tainted z autografami

Dodam, że o Tainted napisano już kilka ciepłych recenzji zarówno w Polsce jak i zagranico. Licytujcie więc, bo za chwilę trudno będzie dostać nie tylko egzemplarz z autografami, ale i taki bez, o oryginalnej planszy nie wspominając.
A tak wygląda licytowana plansza w albumie z kolorem Sebastiana Skrobola.

Aaa zapomniałbym. Historyjka "Szóstego dnia", która wchodzi w skład antologii Tainted, i z której ta licytowana plansza pochodzi, zdobyła na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi w 2008 roku III nagrodę w kategorii PROFESJONALIŚCI, więc nie ma to tamto.

Brak komentarzy: