poniedziałek, 11 marca 2013

It's Not About That


3 marca 2011 roku dostałem maila od Bartka Sztybora, którego temat brzmiał "ZIOOOOOOOOOOOM! - SCENAR ŻYCIA". Po ponad dwóch latach od tego wydarzenia wydawnictwo Centrala poinformowało, że ich najnowsza książka "It's Not About That" będzie miała premierę podczas Bydgoskiej Soboty z Komiksem 23 marca 2013 roku. Komiks można już zamawiać TU lub TU. Dodatkowo na Facebooku został ogłoszony konkurs, w którym można wygrać oryginalną planszę z tego właśnie komiksu.

Z tego miejsca pragnę gorąco podziękować Sztyborowi za to, że powierzył mi do narysowania swój scenar życia, Łukaszowi Mazurowi, za doskonałe kolory, które są dokładnie takie jak sobie je ze scenarzystą wymarzyliśmy, Bartkowi Szymkiewiczowi, który wykonał absolutnie genialną okładkę oraz zaprojektował cały dizajn wewnątrz komiksu oraz Michałowi Słomce i wydawnictwu Centrala za wiarę w ten tytuł i wydanie go.

Włożyliśmy w ten komiks sporo czasu i serca. Mam nadzieję, że jego lektura przyniesie Wam tyle satysfakcji, ile nam przyniosło jego stworzenie.

2 komentarze:

BUNT PAPIER pisze...

GRATULACJE !!
DOBRA ROBOTA!

jaszczu pisze...

Dzięki! :)